Hotele Studenckie

Fundacja Studentów i Absolwentów UJ Bratniak przejmując w zarząd akademiki Uniwersytetu rozpoczęła przygotowania do prowadzenia działalności hotelowej . W poszczególnych akademikach niewykorzystane do tej pory pomieszczenia zostały gruntownie wyremontowane i przystosowane dla potrzeb hotelowych. Wszystkie zakłady Fundacji dysponują całoroczną, dostępną dla wszystkich poszukujących taniego zakwaterowania, bazą noclegową.

Dodatkowo w okresie wakacji w miesiącach lipiec - wrzesień opuszczone przez studentów pokoje przystosowywane są do wymogów hotelowych. Akademiki niepełniące w tym okresie funkcji domów studenta, stanowią tanią bazę noclegową, z której korzystają rok rocznie uczestnicy Szkoły Letniej Kultury i Języka Polskiego organizatorzy międzynarodowych konferencji i zjazdów organizowanych pod patronatem uczelni czy polscy i zagraniczni turyści indywidualni

W chwili obecnej hotele studenckie zarządzane przez Fundacje „Bratniak” stanowią jedną z bardziej popularnych, konkurencyjnych cenowo baz noclegowych w Krakowie. Dzięki dobrym warunkom lokalowych, przystępnym cenom, dogodnej lokalizacji nasze akademiki stały się miejscami noclegowymi, o które zabiegają turyści i biura podróży z całego świata, miejscem, które na stałe wpisało się w rynek turystyczny Krakowa.

W okresie roku akademickiego zarządzana przez Fundację baza noclegowa stanowi wspaniałe zaplecze dla studentów studiów zaocznych, czy gości krakowskich uczelni wyższych. Z noclegu w naszych hotelach korzystają często firmy wysyłające swoich pracowników na szkolenia i kursy, polskie i zagraniczne biura podróży, wycieczki szkole etc. Charakterystycznym staje się pobyt w naszych akademikach artystów z pierwszych stron gazet, którzy nocują w Krakowie z okazji koncertów, recitali, przeglądów czy innych imprez kulturalnych.

Staramy się, by goście byli zadowoleni z pobytu w naszych obiektach, by chętnie do nich wracali, nie tylko wspomnieniami.
Dla obecnych i byłych mieszkańców naszych akademików, absolwentów i studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz stałych klientów przygotowujemy liczne promocje i rabaty.

Mamy nadzieje, że dogodna lokalizacja, dobre ceny, przyjemna atmosfera zagwarantują mile wspomnienia

Zapraszamy wszystkich nie tylko tych, którzy studiują!